ארגז כלים

בעמוד זה ניתן למצוא את "ארגז הכלים" שפיתחנו לאורך השנים על מנת לציין ולחגוג את עשרת ימי תודה בקהילות, בארגונים ובמסגרות חינוכיות.
כל הקבצים פתוחים להורדה, להדפסה ולשימוש באופן חופשי.

תהודה של תודה

בשנים האחרונות מוצבים מאות לוחות תודה ברחבי הארץ שיוצרים תהודה של תודה בקהילה, במרחב הציבורי ובבתי הספר. הלוחות נתלים במקומות מרכזיים ומאפשרים לעוברים והשבים לעצור לרגע את הציניות והביקורתיות ולהתאמן על אמירת תודה. נוכחות הלוחות במרחב יוצרת תודעה של הכרת הטוב והיפה בחיינו.

רוצים להגיד תודה לאנשים שעושים דברים טובים וגם לגרום להם חייך? בדיוק בשביל זה המצאנו דו"חות תודה – דו"חות היתוליים המעוצבים בדומה לדו"ח חנייה אך במקום קנס, הם מעודדים הכרת הטוב.

ניתן להפנות תשומת לב מיוחדת לתודה פרטית ואישית באמצעות גלויות התודה. גלויות התודה הן פעילות אקטיבית לתרגול אמירת תודה בכיתה, בקהילה ובארגון.

ההמלצה שלנו: פעילות של מספר דקות בה כותבים תודה אמיתית, כנה ופרטית. מכניסים למעטפה מבויילת ומתרגלים שליחה בדואר. ניתן להכניס במעטפה שתי גלויות, כשאחת מהן נשארת ריקה על מנת שמקבל התודה יוכל להשתמש בה ולהעביר את התודה הלאה לאדם נוסף.
הגלויות יכולות להישלח לנמען בדואר ישראל,  או לחילופין להעברה מתוך תיבה קהילתית שתחולק בתוך הכיתה, בית הספר והארגון על ידי "דוור" במהלך עשרת ימי תודה.
סטיקרים

יש לנו שני עיצובים של סטיקרים שתוכלו להדפיס ולהדביק בכל מקום:

  • תודה על הסבלנות
  • תודה. באמת.
מגנטים
במקום To-Do List תתחילו להתרגל ל-To-Da List. תמיד טוב שיהיה מגנט על המקרר בשביל להזכיר לנו לומר תודה.
פוסטרים

תודה שנתת זכות קדימה, תודה שהקשבת לי, תודה שהדלקת לי את הדוד בבוקר… אלו רק חלק מהכיתובים שתוכלו למצוא על הפוסטרים בקובץ המצורף להורדה. זה הכי קל: פשוט להדפיס, לתלות ולקשט את המרחב הציבורי.

אותיות תודה

גרפיקה מרשימה באיכות מצויינת להדפסה.

דגלונים

קשטו את המרחב שלכם עם דגלוני תודה לאווירה חגיגית ומרשימה במיוחד. הגרפיקה זמינה עבורכם להורדה כאן

חולצות

לבשו חולצות תודה והעבירו מסר של תודה לכל מי שמסביבכם. הגרפיקה לגלופה זמינה להורדה כאן

כתבו לנו:
[email protected]