לוחות תודה

בימי עשרת ימי תודה נפרשים ברחבי הארץ – בערים, באוניברסיטאות, במתנסי"ם, בבתי ספר ובמנהלים קהילתיים – לוחות תודה, שצובעים את הרחובות בגיר צבעוני וממלאים את המרחב הציבורי ואת הלב במילים של תודה, פרגון והערכה.
חדש! הוספנו גם לוח טושים לבן ועיצוב להדפסה לגיליון נייר. להורדה
אנחנו מזמינות ומזמינים אתכן ואתכם לחפש את לוחות התודה שהוצבו בסביבתכם ולכתוב עליהם את התודה האישית שלכם.

עשרת ימי תודה מעניקים לנו הזדמנות להעריך את החיובי, את ההצלחות ואת האושר שסביבנו ובתוכנו. בימים האלה אנחנו מוזמנות ומוזמנים להודות למישהו בסביבתנו, לעצמינו ולכל מי או מה שנחפוץ. עשרת ימי תודה מבקשים להפוך את התודה לפעולה ממשית ושגורה בשגרת היומיום, ליחיד ולחברה, ומציעים עשרה ימים של פרספקטיבה חיובית, שונה מהציניות ומהאטימות שפוגשות רבות ורבים מאיתנו ביומיום הישראלי. אנחנו מבקשות ומבקשים להטמיע את עשרת ימי תודה בלוח השנה הישראלי; עשרה ימים, מדי שנה, שבהם החברה הישראלית הופכת למפרגנת יותר ולמודעת יותר, לחברה שאומרת יותר תודה.

השנה נציין את עשרת ימי תודה בתאריכים  17/4/23-26/4/23 כ"ו ניסן עד ה' אייר ה'תשפ"ג. אתן ואתם מוזמנים מאד ליטול חלק בימי עשרת ימי תודה במגוון דרכים ובהן אירועי הלימוד ומעגלי השיח שמתקיימים ברחבי הארץ, לוחות התודה האהובים במיוחד, התערבויות-רחוב בערים השונות, תיוגים ברשתות החברתיות ובעוד שלל פעילויות המופיעות באתר.

חדש! הוספנו גם לוח טושים לבן ועיצוב להדפסה לגיליון נייר.

לוחות תודה להורדה והדפסה